top

O nas

O.A. Przy Filtrowej to miejsce formacji ludzkiej i duchowej. To - spotkania kulturalne i zawodowe, rekolekcje, warsztaty, wyjazdy, seminaria. Czytelnia.  Opiekę duchową sprawuje Opus Dei. Kontakt: tel. 22 825 05 92, filtrinfo[at]filtrowa.waw.pl

 

Opus Dei Warszawa

Wyszukiwarka

Obecnie na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Opus Dei

Opiekę duchową nad Ośrodkiem sprawuje Opus Dei: Prałatura personalna Kościoła Katolickiego.

Strona główna Formacja
Rekolekcje dla studentów Email

Nowa część Dworku

Zachęcamy studentów i licealistów do udziału w rekolekcjach w Ośrodku rekolekcyjnym Dworek we wsi Boża Wola  (koło Mińska Mazowieckiego).

Najbliższy termin to 10-13 grudnia 2009 r. Inne terminy w tym roku akademickim: 18-21 marca oraz 22-25 kwietnia 2010 r. Zobacz także.

Rekolekcje rozpoczynają się w czwartek o godz. 19.45, a kończą w niedzielę o godz. 15.45. Koszt udziału: 225 zł (z możliwością rozłożenia na raty). Zgłoszenia: do Piotra Kurowskiego: telefonicznie (022 825 31 81) lub mailowo ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

Nowa część Dworku

Wszystkich studentów i licealistów zachęcamy do udziału w trzydniowych rekolekcjach. Rekolekcje prowadzone są w Ośrodku Formacyjnym "Dworek" znajdującym się we wsi Boża Wola  (koło Mińska Mazowieckiego).

Rekolekcje w Bożej Woli to niesamowity fitness duchowy. Oprócz możliwości wzięcia udziału w dość intensywnym programie Zdjęcia ze zjazdu w Dworku w grudniu 2008(codzienna możliwość uczestnictwa we Mszy św., sześciu naukach, modlitwie na różańcu, Drodze Krzyżowej) na rekolekcjach jest możliwość skorzystania z osobistego kierownictwa duchowego.

Rekolekcje w Dworku organizowane są nie tylko w okresie Adwentu czy Wielkiego Postu - zachęcamy do uczestnictwa w nich także w okresie zwykłym w ciągu roku. 

Terminy rekolekcji dla studentów i licealistów w roku 2009/2010: 
  • od czwartku 10 grudnia  (godz. 19.45) do niedzieli 13 grudnia 2009 r. (godz. 15.45)
  • od czwartku 18 marca (godz. 19.45) do niedzieli 21 marca 2010 r.(godz. 15.45)
  • od czwartku 22 kwietnia (godz. 19.45) do niedzieli 25 kwietnia 2010 r. (godz. 15.45)
  • Zobacz także.


    Rekolekcje rozpoczynają się w czwartek o godz. 19.45, a kończą w niedzielę o godz. 15.45. Koszt udziału: 225 zł (z możliwością rozłożenia na raty).

    Zgłoszenia: do Piotra Kurowskiego: telefonicznie (022 825 31 81) lub mailowo ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).
     

    Wspieraj nas!

    konto: 16 2130 0004 2001 0216 7344 0001

    Pobierz gotowy formularz w 1 min., dokonaj wpłaty

    Newsletter

    Dopisz się do naszej listy wysyłkowej. Aktualności o kursach, spotkania, wyjazdy, projekty dla studentów i licealistów.


    Wiadomość HTML?

    WAKACJE 2010

    Szczecin - Lwów - Ruda - Mymoń - Tatry - Londyn - Słupno

    W które z tych miejsc chciałbyś pojechać w wakacje? Zdecyduj się już teraz!

    Rozważania na Filtrowej

    Rozważanie (medytacja) to półgodzinna modlitwa. Prowadzi ją zwykle w kaplicy naszego Ośrodka ks. Michał Kwitliński. Zapraszamy dwa razy w tygodniu:

    w środę o 19:00,

    w sobotę o 18:30 (po rozważaniu błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem).


    bottom

    SOLmedia.pl, 2009